Yeni Yerli Dizi Kuş Uçuşu 3 Haziran'da Netflix'te

Sevilen platform Netflix, Türk yapımlarına bir bir devam ediyor. En son Cem Yılmaz'ın efsane karakteri Erşan Kuneri'nin dizisinden sonra, bir yeni yerli yapım daha Netflix'te yerini alacak!

Kuş Uçuşu Dizisinin Konusu Ne?
Kuşaklar arası bir çatışmanın ana temayı oluşturacağı Kuş Uçuşu dizisinde, iki haberci kadının rekabeti izleyicilere aktarılacak. İdealist ve deneyimli bir habercinin yanında, genç ve hevesli bir diğeri. Peki bu rekabetin sonucu ne olacak? Cevapları 3 Haziran'da!

Kuş Uçuşu Dizisinde Kimler Oynuyor? Yönetmeni Kim?
Dizinin oyuncu kadrosunda Babil, Son Yaz, Küçük Ağa gibi yapımlardan tanıdığımız Birce Akalay ile Vatanım Sensin, Saygı, Medcezir gibi yapımlarda sinemaseverleri mest eden genç oyuncu Miray Daner, Yalan Dünya ve Ölümlü Dünya gibi dizilerden akıllara kazınan İrem Sak, Medcezir, Saklı, Bir Başkadır gibi dizilerdeki rolleriyle bildiğimiz deneyimli oyuncu Defne Kayalar, Siyah Beyaz Aşk, Doğduğun Ev Kaderindir, Bir Zamanlar Çukurova gibi yapımlarda yer almış İbrahim Çelikkol ve Burak Yamantürk gibi oyuncular bulunuyor. Ay Yapım etiketiyle yayınlanacak olan diziyi Aşk 101'in senaristi Meriç Acemi yazarken, Arka Sıradakiler ve Ufak Tefek Cinayetler'i den diziseverlerin tanıdığı Deniz Yorulmazer yönetiyor. 

Dizinin resmi fragmanı ise henüz Netflix tarafından paylaşılmadı. Dizi görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 



Yorum Yap
Yorum yapmak için, lütfen Giriş yapınız
Giriş Yap
Yorumlar
Henüz Kimse yorum yapmamış.
Giriş Yap