"Dream Scenario" Filmine Bir Bakış

2023 yapımı Rüya Senaryo, farklı bir hikayeyi ekranlara taşıyor. Paul Metthews, bir üniversitede profesörlük yapan oldukça sıradan bir adamdır. Hatta o kadar sıradandır ki, ailesi dahil kimsenin ilk tercihi olamamıştır. En büyük hayali bir kitap yazmak olan Paul, o kitaba başlayabilecek cesareti bile kendisinde bulamamaktadır. Paul yaşamını basit bir biçimde sürdürürken birden tüm dünyanın en ilginç insanı haline gelir, çünkü karakter kendisini tanıyan tanımayan herkesin rüyasına girdiğini fark eder.

Bu şekilde global bir bilinirliğe kavuşan Paul'un peşine reklam şirketleri, haber ajansları ve hatta siyasi partiler bile düşer. Bir anda popülerliğin zirvesine yerleşen profesörün heyecanı kısa sürecektir, çünkü girdiği rüyalar zaman geçtikçe kabusa dönüşmeye başlar!

Bu kabuslar sebebiyle suçlu ilan edilen Paul, olaylarla mücadele etmeye çalışır ve olaylar gelişir.

Günümüzde viral olmanın, tanınır hale gelmenin eksileri ve artılarını gösteren film, bir yandan da bireyin işe yaradığı sürece sevildiği fikrini izleyicilerle paylaşıyor. Farklı hikayesi, başarılı oyunculukları ve verdiği mesajlarla Rüya Senaryo, herkesin değerlendirebileceği bir yapım!

Unutmadan, herkese iyi geceler ?

Yapım için hazırladığımız orijinal içeriğimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/reel/CzOXaR4IkNB/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng%3D%3D