2022

Hustle

1 Saat 57 Dakika
Netflix için yapılan ve Jeremiah Zagar tarafından yönetilen filmin başrollerinde Adam Sandler ve Juan Hernangomez yer alıyor. Basketbolu merkezine alan hikaye, vazgeçmemek üzerine yapılmış kaliteli bir spor-dram filmi.
Platform

Netflix

IMDB Puanı

7.4 / 10

Kullanıcı Puanı

7.4 / 10

Hustle'ın Hikayesi

Stanley (Adam Sandler), Philedelphia 76 adına gözlemcilik yapan bir yetenek avcısıdır. İlerlemiş yaşına rağmen basketbol aşkıyla hayatını sürdüren Stanley, ailesinden uzak kalma pahasına mesleğinin gereklerini yerine getirmektedir. Kulüp başkanı onu tekrar kenar yönetimine davet ettiğinde nihayet aradığı şansı bulduğunu düşünen kahramanımız, başkanın ani ölümüyle bir kez daha yollara düşecektir. Ülke ülke yetenek taraması yapan Stanley, aradığı adayı hiç ummadığı bir yerde bulacaktır. Bir şeyler keşfettiğine emin olan kahramanımızın sokaklarda tanıştığı Bo Cruz adlı bu genci kabul ettirmesi ise çok kolay olmayacaktır. Stanley’nin istifasının ardından çocuğun şans bulabilmesi için büyük bir meydan okumaya hazırlanan ikili, kısa süre içerisinde bir mucizeye imza atabilecek midir?

Basketboldan bir çok tanıdık ismi görebileceğiniz, spor aşkına ve çalışmaya dair hoş bir hikaye barındıran bu güzel yapımı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap
Yorum yapmak için, lütfen Giriş yapınız
Giriş Yap
Yorumlar
Henüz Kimse yorum yapmamış.
Giriş Yap