2023

Bir Skandalın Peşinde

1 Saat 57 Dakika
Yönetmen koltuğunda Todd Haynes’in oturduğu filmin başrollerinde Julianne Moore ve Natalie Portman yer alıyor. İnsanlar kendi çocuğu yaşındakilerle nasıl çıkıyor" tartışmasına bir yerlerde kesin denk gelmişizdir. "Bir Skandalın Peşinde", işte bu sorunun peşine düşüyor.
Platform

Vizyon

IMDB Puanı

7 / 10

Kullanıcı Puanı

7 / 10

Konusu

Elizabeth (Natalie Portman) 30’larında ünlü bir oyuncudur. Yeni başlayacağı proje bir kadının hayatını ele alır ve Elizabeth oynayacağı karakteri daha iyi anlamak için bu kadının yani Gracie (Julianne Moore) ve ailesini ziyaret etmeye karar verir. Filmin başlangıcında Gracie’in, Elizabeth’in geleceği gün yaptığı hazırlıkları görürüz. Bu sırada seslendiği genç Aaron’u, Gracie’nin çocuğu olarak konumlandırsak da işler çok da öyle değildir. Aaron Grace’in kocasıdır ve 3 çocukları vardır. Tam bu noktada Gracie’in neden bir filme konu olduğunu anlamaya başlarız ve hikaye gelişir.

İlginç hikayesi, konuyu ele alış biçimi, çekim teknikleri ve oyuncu performanslarıyla "Bir Skandalın Peşinde", izlemeye değer bir seçenek olarak vizyondaki yerini aldı.