2022

Reacher

2 Sezon 17 Bölüm
Lee Child'ın kitabından bu kez dizi olarak uyarlanan Reacher'ın başrollerinde Alan Ritchson, Willa Fitzgerald ve Malcolm Goodwin yer alıyor. Dizi, şans eseri bulunduğu küçük bir kasabada artan cinayetlerin peşine düşen Reacher ve edindiği yeni arkadaşlarının aksiyon dolu maceralarını ekrana taşıyor.
Platform

Amazon Prime

IMDB Puanı

8.1 / 10

Kullanıcı Puanı

8.1 / 10

Reacher'n Konusu

Askeriyeden emekli olmuş Polis Subayı Reacher, yolunun düştüğü Margrave adlı kasabada işlenen bir cinayet yüzünden göz altına alınır. Göz altına alındığı andan itibaren bu küçük yerdeki kirli düzenin farkına varan Reacher, çok istekli olmasa da burada dönen işlerin içine dahil olur. Her attığı adımda işlerin daha da büyüyerek farklı yerlere sıçraması ve ortaya çıkan sürpriz gelişmeler, kahramanımız için bir meydan okumaya dönüşür. Tanıştığı yeni insanlar arasından fazla bir kişiye güvenemeyeceğini bilen Reacher, kendi yöntemleri ve mesleğinden gelen avantajlarıyla ipuçlarının peşine düşer ve olaylar gelişir.

İlk sezon yakaladığı başarının ardından 2. sezonu da çekilen Recher, yeni maceralarıyla bir kez daha platformnlardaki yerini alıyor. Daha önce Tom Cruise'un canlandırdığı filmleri de bulunan Jack Reacher, aksiyona doyuran sahneleri, çözülmeyi bekleyen bulmacalarıyla, sürükleyici yapımları sevenler için iyi bir seçenek.